YILMAZ DENİZ TEKNE

 

 

Seyfiddin YILMAZ tarafından 1970 yılında Ayvansarayda kurulmuştur.Yaklaşık 35 yılı aşkın yüksek tecrübesi, kalitesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile marina ve limanlarda Yılmaz Deniz Tekne'de imalatı gerçekleştirilen tekneler yerini en iyi şekilde almaktadır.

 

Öncesinde Çanakkale ve İstanbul-Ayvansaray'da hizmet vermiş olan firmamız şimdi Tuzla Tersaneler Bölgesinde 250m²'lik bir alanda aktif halde imalata devam etmektedir.

 

Ayrıca firmamız bir çok bölgeye fiilen hizmet vermektedir; Galeri Servet bünyesinde bulunan teknemiz Bodrum'daki limanda yerini almaktadır.Bununla birlikte MARİKA isimli teknemiz Rusya Milletvekili adına yaptırılmış olunup Yılmaz Deniz Tekne imzası taşımaktadır. Eminönü'ndeki ihtişamlı teknelerimizden olan DERYA Tarihi Eminönü Balıkçısı da en gözde Balıkçı Teknesidir. Sn.Dr. Murat Semizoğlu için hazırladığımız ASTERIX isimli yatımız, Sn. Milletvekilimiz için restore ettiğimizUFUK4 yatımız ve Sn Metin İzmirli için yapılmış olan balıkçı teknemiz ADNAN REİS denizlerdeki yerini korumaktadır. Yılmaz Deniz Tekne imzası taşıyan imalatlarımızdan bir tanesi de SADE isimli Sn. Oktay Kaynarca'nın yatıdır.

 

 

Bugünkü onurumuzu sizlerin bizlere duyduğu güvene borçluyuz.

SEYFİDDİN YILMAZIt was founded by Seyfiddin YILMAZ in 1970 in Ayvansaray. With over 35 years of high experience, quality and customer satisfaction, it works best for manufacturing boats in Yılmaz Deniz Boat in marinas and ports.

 

 

.

Our company, which previously served in Çanakkale and Istanbul-Ayvansaray, is now actively manufacturing in an area of 250m² in Tuzla Shipyards Reg...

 

Copyright all right YılmazDenizTekne 2020 ©