YILMAZ DENİZ TEKNE

 

 

Seyfiddin YILMAZ tarafından 1970 yılında Ayvansarayda kurulmuştur.Yaklaşık 35 yılı aşkın yüksek tecrübesi, kalitesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile marina ve limanlarda Yılmaz Deniz Tekne'de imalatı gerçekleştirilen tekneler yerini en iyi şekilde almaktadır.

 

Öncesinde Çanakkale ve İstanbul-Ayvansaray'da hizmet vermiş olan firmamız şimdi Tuzla Tersaneler Bölgesinde 250m²'lik bir alanda aktif halde imalata devam etmektedir.

 

Ayrıca firmamız bir çok bölgeye fiilen hizmet vermektedir; Galeri Servet bünyesinde bulunan teknemiz Bodrum'daki limanda yerini almaktadır.Bununla birlikte MARİKA isimli teknemiz Rusya Milletvekili adına yaptırılmış olunup Yılmaz Deniz Tekne imzası taşımaktadır. Eminönü'ndeki ihtişamlı teknelerimizden olan DERYA Tarihi Eminönü Balıkçısı da en gözde Balıkçı Teknesidir. Sn.Dr. Murat Semizoğlu için hazırladığımız ASTERIX isimli yatımız, Sn. Milletvekilimiz için restore ettiğimizUFUK4 yatımız ve Sn Metin İzmirli için yapılmış olan balıkçı teknemiz ADNAN REİS denizlerdeki yerini korumaktadır. Yılmaz Deniz Tekne imzası taşıyan imalatlarımızdan bir tanesi de SADE isimli Sn. Oktay Kaynarca'nın yatıdır.

 

 

Bugünkü onurumuzu sizlerin bizlere duyduğu güvene borçluyuz.

SEYFİDDİN YILMAZ1970 yılında Ayvansaray'da Seyfiddin YILMAZ tarafından kurulan, yaklaşık 40 yılı aşkın tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yılmaz Deniz Tekneleri'nde imalatı yapılan tekneler liman ve marinalarda yerini en iyi şekilde almaktadır.

 

 

.

Önce İstanbul-Ayvansaray ve Çanakkale'de Şimdi ise Tuzla Tersaneler Bölgesinde 250m²'lik bir alanda...

 

Copyright all right YılmazDenizTekne 2020 ©